Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Final Revenge

fórum guildy Final Revenge
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Odchod z FR

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Odchod z FR   Odchod z FR Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 3:32 pm

Ahoj lidi...nevím jak to mám napsat tak to asi napíšu jednoduše,prostě přemíšlím o odchou...
Návrat nahoru Goto down
Ignismagnus




Poèet pøíspìvkù : 91
Join date : 07. 11. 09

Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: :'-(   Odchod z FR Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 3:51 pm

Ahoj Doki, jenom, prosím tě, můžeme vědět proč??? pale No Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.whitelighter.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: proč   Odchod z FR Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 2:39 pm

Je to z důvod absence G-raidů Sad Doufám,že pokud se začnou tak mě vemete z5 byl sem ve FR od 10 lvlu a bylo mi u Vás opravdu dobře Smile Jen už mě nebaví dělat pořád RL a tak jsem odešel do FM,kde se raidy chodí...
Návrat nahoru Goto down
Moo

Moo


Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 09. 11. 09
Age : 35
Location : Prágl

Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Good Luck   Odchod z FR Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 8:09 pm

Každý svého štěstí strůjcem...

pokud ti jde jednoduše o G-raidy myslim, že sis nemohl vybrat lepší guildu v řadách hordy. Doufám, že ti bude kolektiv vyhovovat, nicméně mě zaráží "Doufám,že pokud se začnou tak mě vemete z5 byl sem ve FR od 10 lvlu a bylo mi u Vás opravdu dobře Smile Jen už mě nebaví dělat pořád RL".

Pokud vim RL si dělal v random raidech, stejně tak jako si je pořádal ses jich mohl jen účastnit..

Pokud jde o mě, já ti sem 2. pozvánku dal, nebyla ti dost dobrá a tak si zase odešel. Warriors - pak FM dělej jak nejlíp umíš, na 25-man G-only raidy je asi zapotřebí guilda jako je FM..300 lidí a zná se tam dobře tak akorát jádro, které v poslední době přecházelo do jinejch guild a někteří i k nám. Doufej tedy, pokud se u nas G-raidy začnou chodit, že ti brány otevře většina vedení.

GL & HF
Návrat nahoru Goto down
http://www.google.com
Gabrielus

Gabrielus


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 14. 11. 09
Age : 42
Location : Prešov

Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Doki   Odchod z FR Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 11:35 am

Je na čase, aby som sa k tomu vyjadril. Nebudem tvrdiť, že mi chýbať nebudeš. Sám ako GuM neskladam raidy tak ako by som mal, ale zatiaľ zberám skúsenosti pozorovaním iných. Na margo tvojho odchodu, poviem len to, že som si myslel, že mi aspoň predtým napíšeš, že čo ti chýba a pak ťa uvoľním. Nikoho u nás nedržíme nasilu. 25 man raid asi ešte chvíľu nepôjdeme, ale snažíme sa aby náš tím na tieto raidy rozrástol. Sám dobre vieš, že to netrvá 5min nazberať eq na raidy typu BT, Hyjal a TE. Chce to čas, ktorý ty už nám nevenuješ. Ja chodim SSC a podobne, napriek tomu, že mi to netreba, ale stále sa nám podarí prepašovať niekoho z našich čo nato eq nemajú a konečne ho môžu nabrať. Tvoj odchod, je tvoja voľba, ale je to nefér povedať, že sa vrátim keď už bude čas. Čo keď ten čas príde, no nebude miesto, pretože viacerých tvoj odchod zaskočil a nepozerajú sa nato veľmi chápajúco. Nevravím, že ťa raz neprijmeme zpäť, ale budeme o tom dosť dobre premýšľať.

P.S: Ja osobne ďakujem čo si pre mňa urobil, nechcem byť za nevďačníka.



Veľa štastia a zabavy do buducna


Gabri
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: doki   Odchod z FR Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 7:34 pm

Nejde o G-only raidy a nejde ani o 25-man,jde prostě o to aby se něco dělo...abysme všichni nestáli v SC a nečekali ažněkdo něco složí,ale abysmě věděli,že v pondělí se jde tohle a v úterý tohle...Jenže na to by to chtělo určit lidi co to budou skládat a taky nějak vymyslet systém přijdu/nepřijdu...možná sem leavl jenom proto,že furt koukám na kámoše co hraje na offi a maj na to vymyšlenej libozní systém a já si pořád říkám,proč by to tady nebmohlo fungovat stejně jako na offi a tady to tak prostě fungovat nemůže,třeba proto,že na offi je v G stejně lidí jako tady on-line...Nebo prostě proto,že se uměj mezi sebou dohodnout!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchod z FR   Odchod z FR Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 8:01 pm

Moo napsal:
Každý svého štěstí strůjcem...

pokud ti jde jednoduše o G-raidy myslim, že sis nemohl vybrat lepší guildu v řadách hordy. Doufám, že ti bude kolektiv vyhovovat, nicméně mě zaráží "Doufám,že pokud se začnou tak mě vemete z5 byl sem ve FR od 10 lvlu a bylo mi u Vás opravdu dobře Smile Jen už mě nebaví dělat pořád RL".

Pokud vim RL si dělal v random raidech, stejně tak jako si je pořádal ses jich mohl jen účastnit..

Pokud jde o mě, já ti sem 2. pozvánku dal, nebyla ti dost dobrá a tak si zase odešel. Warriors - pak FM dělej jak nejlíp umíš, na 25-man G-only raidy je asi zapotřebí guilda jako je FM..300 lidí a zná se tam dobře tak akorát jádro, které v poslední době přecházelo do jinejch guild a někteří i k nám. Doufej tedy, pokud se u nas G-raidy začnou chodit, že ti brány otevře většina vedení.

GL & HF

Je mi jasný,že tobě nevadí,že se Q-raidy nechodí,asi by mi to taky nevadilo kdybych chodil raidy s raid skupinou a vždy si jen přečetl na forku kdy mám bejt on-line...
Návrat nahoru Goto down
Mayuri




Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 22. 12. 09

Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchod z FR   Odchod z FR Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 8:57 pm

doktorka napsal:
Nejde o G-only raidy a nejde ani o 25-man,jde prostě o to aby se něco dělo...abysme všichni nestáli v SC a nečekali ažněkdo něco složí,ale abysmě věděli,že v pondělí se jde tohle a v úterý tohle...Jenže na to by to chtělo určit lidi co to budou skládat a taky nějak vymyslet systém přijdu/nepřijdu...možná sem leavl jenom proto,že furt koukám na kámoše co hraje na offi a maj na to vymyšlenej libozní systém a já si pořád říkám,proč by to tady nebmohlo fungovat stejně jako na offi a tady to tak prostě fungovat nemůže,třeba proto,že na offi je v G stejně lidí jako tady on-line...Nebo prostě proto,že se uměj mezi sebou dohodnout!

Tohle se snazil napravit Top , ale vzhledem k ohromujicimu ohlasu ze strany gildy (viz pocet prispevku v topiku ohledne ZA) to asi zaslo Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchod z FR   Odchod z FR Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 10:28 pm

Mayuri napsal:
doktorka napsal:
Nejde o G-only raidy a nejde ani o 25-man,jde prostě o to aby se něco dělo...abysme všichni nestáli v SC a nečekali ažněkdo něco složí,ale abysmě věděli,že v pondělí se jde tohle a v úterý tohle...Jenže na to by to chtělo určit lidi co to budou skládat a taky nějak vymyslet systém přijdu/nepřijdu...možná sem leavl jenom proto,že furt koukám na kámoše co hraje na offi a maj na to vymyšlenej libozní systém a já si pořád říkám,proč by to tady nebmohlo fungovat stejně jako na offi a tady to tak prostě fungovat nemůže,třeba proto,že na offi je v G stejně lidí jako tady on-line...Nebo prostě proto,že se uměj mezi sebou dohodnout!

Tohle se snazil napravit Top , ale vzhledem k ohromujicimu ohlasu ze strany gildy (viz pocet prispevku v topiku ohledne ZA) to asi zaslo Sad


Tam už se bohužel nedostanu,každopádně kdyby Vám kamkoli chyběl heal stačí /w doktorka pokud budu mít čas rád helpnu...a kdyby ste něco plánovali dyes má na mě ICQ Smile
Návrat nahoru Goto down
suexin




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 06. 10

Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: :-)))   Odchod z FR Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:07 pm

A už jsem zase zpátky tak doufám,že to někam dotáhneme Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odchod z FR Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odchod z FR   Odchod z FR Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odchod z FR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Final Revenge :: Obecné :: Pokec-
Přejdi na: